Fatih Mah. Ege Cad. No : 22 Sarnıç Gaziemir / İzmir 0 (232) 254 13 12 - 21
Ana Sayfa Fuarlar Zow 2011

Zow 2011

ZOW İSTANBUL 2011

Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı İstanbul’da dördüncü kez 15-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Sektörün önde gelen, yerli ve yabancı, toplam 300 katılımcı şirketi, uluslararası platformda tanıtım yaptı. 20.000’e yakın profesyonel ziyaretçiyle buluşma fırsatı yakaladık;

Tasarımı ve konumu sayesinde İstanbul ZOW, Türkiye’de Ortadoğu ve Doğu Avrupa’da verimli ticaret yapmanın Avrasya buluşma noktası oldu. Tedarikçi sanayiine has olan konular üzerinde farklı ve yeni ürünlerin sergilendiği fuarda olmaktan mutluluk duyduk. Fuar alanı tasarımı ve ziyaretçi ilgisi armatürler, pano malzemeleri, yüzeyler ve aksesuarlar gibi ürünlerin üzerindeydi.

Tasarım ve tasarıma yardımcı ürünlerin ön planda olduğu fuarda, gördüğümüz ilgiden ve yaptığımız iş bağlantıların memnun kaldık. Özellikle şirketimizin dizayn çalışmalarına getirdiği kolaylık ve ürün çeşitliliği fuarda iyi atılımlar yapmamızı sağlamıştır.

Heyecan verici, ürün Avrasya pazar gelişimini destekleyen, uzman görüşlerini ve görüşlerimizi hakkında paylaşımlarda bulunmamızı sağlayan bu platformda bulunmaktan mutluluk duyduk.

Foto Galeri
Telefon

0 (232) 254 13 12 - 21

E-Mail

berkfa@berkfa.com

Adres

Fatih Mah. Ege Cad. No : 22 Sarnıç Gaziemir / İzmir